داده بران امین سیوک
شرکت «داده بران امین سیوک» تنها نمایند رسمی و مستقل مؤسسه LPI در اصفهان است. بخش آکادمی شرکت سیوک، LPI را به عنوان یکی از معتبرترین گواهی نامه ها در زمینه راه حل های مبتنی بر لینوکس انتخاب کرده است و با کمک مدرسان رسمی LPI اقدام به برگزاری دوره های مدیریت سیستم های لینوکس، طبق سرفصل‌های این مؤسسه می نماید. همچنین علاقه مندان می توانند نسب به شرکت در آزمون های رسمی LPI که در این شرکت به صورت paper برگزار می‌شود شرکت کنند و در صورت قبولی، گواهی خود را از مؤسسه LPI کانادا دریافت نمایند.
شرکت «داده بران امین سیوک» از ابتدای سال ۱۳۹۱ به عنوان نماینده آموزشی و مرکز آزمون رسمی موسسه LPI یا همان LPI-ATP فعالیت می کند.

بررسی صحت نمایندگی و مدارک بین المللی
همچنین امکان بررسی و تایید گواهی های دریافت شده را از طریق تارنمای مؤسسه LPI فراهم می سازد. می توانید با کلیدهای زیر در این آدرس آن را امتحان کنید.

LPI ID:    lpi000241524
Verification code:    l8pvwywmz2
برای بررسی معتبر بودن نمایندگی می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

شرکت در آزمون بین المللی
شما در هر یک از نمایندگی‌های LPI در ایران می توانید به دور از تحریم‌ها در آزمون بین المللی LPI شرکت کنید و مدرک خود را از مؤسسه LPI کانادا مستقیما دریافت کنید. در هر یک از نمایندگی های LPI ناظران رسمی تایید شده از طرف LPI اجازه برگزاری آزمون به صورت کاغذی یا Paper را دارا هستند.

برای آگاهی از نحوه ثبت نام در آزمون‌ها، تهیه منابع لازم برای شرکت در آزمون، می توانید به صفحه «راهنمای شرکت در آزمون بین المللی » مراجعه کنید.

همکاران آموزشی LPI
LPI یک سازمان مستقل است و تنها یک متد آماده سازی تست ندارد. این مؤسسه ناشرین، مدرسه‌ها و مراکز آموزش را تشویق می‌کند تا با یکدیگر به همراه این جمع کار کنند و یک انتخاب منعطف و مبتکرانه داشته باشند.  با وجود این LPI یک برنامه آموزش سنتی را نیز به همراه همکاران آموزشی خود توسعه می دهد. این همکاران شامل LPI Approved Training Partners یا همان LPI-ATP و  LPI Approved Academic Partners یا همان LPI-AAP ها هستند.
در حال حاضر سه نماینده آموزشی رسمی یا همان LPI-ATP در ایران فعالیت می کنند. شرکت «داده بران امین سیوک» در اصفهان، شرکت «فن‌آوران آنیسا» و مؤسسه «آموزش عالی ارژنگ» در تهران
 
بیشتر بدانید
دوره‌های آموزش لینوکس
راهنمای شرکت در آزمون بین المللی
مدارک بین المللی LPIC
معرفی مؤسسه LPI